Street Racing Club

oy
0

Arabanızı düzenleyin ve yarışta üstün gelin

118.6k

Bu uygulamayı oyla

Street Racing Club 'ayar yapma' dünyasında kurulu bir yarış oyunudur, burada saygı ve tabi ki para da kazanmak için illegal yarışlarda yarışmanız gerekir.

Oyunda ilerledikçe sürekli akşam olan bir şehirde yer alan farklı rotalarda arabanızı kullanırsınız. Yarışlar sırasında farklı araçlara karşı yarışırsınız ve en önemlisi de sizi kısmen yavaşlatacak olan trafikte diğer araçlara vurmamak için dikkatli olmanız gerekir.

Street Racing Club'ın eğlenceli kısmı da yarışın dışında yapabilecekleriniz; örneğin, arabanıza yeni parçalar satın alabilir ya da nitrous dioksidini geliştirebilirsiniz. Aslında, yarışları kazanmak istiyorsanız 'nitro' kullanımına hakim olmanız gerekir.

Görsel olarak, Street Racing Club ilgi çekici bir oyun değildir; ancak Need for Speed: Underground gibi benzer isimlerle (oynamak için öde) aynı seviyededir. Tüm şehri süsleyen ışıkların etkileri sayesinde muhteşem hız hissi verir.

Street Racing Club eğlenceli bir yarış oyunudur. Çok kapsamlı araçlarla ve yarış rotalarıyla birlikte gelmemesine rağmen, en azından tamamen ücretsiz bir oyundur.
Uptodown X